Produkty

Czym jest keemple ?

Keemple pozwala Ci zbudować inteligentny dom tak, jak chcesz. Staramy się zminimalizować liczbę pilotów w Twoim mieszkaniu i zapewnić to, czego najbardziej potrzebujesz. Chcesz zacząć od inteligentnego gniazdka?

Nic prostszego!

System Keemple to prosta instalacja, proste sterowanie i prosta obsługa. Dzięki Keemple będziesz mógł w mgnieniu oka sterować urządzeniami w całym Twoim domu, z dowolnego miejsca na świecie (w tym z własnego łóżka).

Urządzeniami Keemple łatwo sterować dzięki aplikacji Keemple. Przyjazny dla użytkownika interfejs jest bardzo prosty w obsłudze.
Dzięki kreatorowi scenariuszy keemple, Twój dom będzie robić rzeczy za ciebie w mgnieniu oka.
Jeden prosty pilot do wszystkich twoich urządzeń: TV, DVD, urządzenia audio, dekoder telewizji kablowej i inne. Wszystkie w jednym miejscu!
slide-1
slide-2
slide-3
Gdy masz w domu "keemple", zyskujesz:

Korzyści

benefits_1
Prostota
Naszym największym osiągnięciem jest prostota. Stworzenie aplikacji mobilnej nie jest proste. Wyprodukowanie inteligentnych czujników ruchu nie jest proste. Na szczęście zrobiliśmy to wszystko za Ciebie, więc jedyne co musisz zrobić to usiąść, odpocząć i cieszyć się inteligentnym domem z łatwością. Życie smart to proste rozwiązania.
benefits_2
Wydajność
Każdy z nas wie, że aby wrócić do ciepłego mieszkania po długim mroźnym dniu, musimy zostawić kaloryfery włączone na wiele godzin. Nigdy więcej! Dzięki Keemple możesz je włączyć tuż przed przyjazdem do domu i cieszyć się miłym ciepłem w domu, bez marnowania elektryczności.
benefits_3
Bezpieczeństwo
Twój dom powinien być miejscem, gdzie zawsze czujesz się bezpiecznie, ale to nie znaczy, że nie powinieneś czuć się tak samo, gdy jesteś poza domem. Dzięki Keemple możesz sterować swoim domem i zawsze wiedzieć, co się w nim dzieje. Nie jesteśmy systemem zabezpieczeń, ale jesteśmy na tyle inteligentni, aby sprawić, że będziesz czuł się bezpiecznie.
benefits_4
Komfort
Kto może określić czym jest komfort? Dla niektórych jest to możliwość wyłączenia światła bez wychodzenia z łóżka, dla innych nagrania meczu na telewizorze gdy jesteś poza domem, a są tacy, dla których komfort jest wtedy, kiedy wracają z zakupami, a światła włączają się samoczynnie. Keemple zapewni Ci to wszystko. Sterowanie dowolnym urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie (w tym z własnego łóżka), ustawianie scenariuszy sterowania urządzeniami bez kiwnięcia palcem, lub po prostu łączenie kilku działań w jedno.

Skontaktuj się z nami